В ОБСЄ підтвердили введення російської валюти на окупованому Донбасі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
В ОБСЄ підтвердили введення російської валюти на окупованому Донбасі

Раніше СММ ОБСЄ підтвердила рішення окупаційних адміністрацій у Донецьку та Луганську встановити російську як єдину “офіційну” мову.

Фото Укрінформ.

В ОБСЄ підтвердили введення російської валюти на окупованому Донбасі

Координатор ОБСЄ в економічній робочій групі Тристоронньої контактної групи Ульріх Бранденбург підтвердив введення російської валюти в окупованих районах Донбасу

Про це заявив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк під час засідання Постійної ради ОБСЄ, повідомляє Укрінформ.

Раніше СММ ОБСЄ підтвердила рішення окупаційних адміністрацій у Донецьку та Луганську встановити російську як єдину «офіційну» мову, що передбачає вилучення української мови з навчальних програм з вересня 2020-го року.

«Координатор ОБСЄ в економічній робочій групі Тристоронньої контактної групи Бранденбург підтвердив на неофіційному брифінгу 8-го червня введення російської валюти в окупованих районах Донбасу», – зазначив Цимбалюк.

Він нагадав, що раніше СММ ОБСЄ підтвердила рішення окупаційних адміністрацій у Донецьку та Луганську встановити російську як єдину «офіційну» мову, що передбачає вилучення української мови з навчальних програм з вересня 2020-го року.