Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
Олег Корецький розповів, до чого призвів конфлікт з керівництвом ДБР через «справи Порошенка»

Справи проти лідера «Європейської Солідарності» пан Корецький називає вигаданими.

Фото suspilne.media.

Олег Корецький розповів, до чого призвів конфлікт з керівництвом ДБР через «справи Порошенка»

Правоохоронець стверджує, що на нього чинився тиск з метою порушення кримінальних проваджень проти п'ятого президента, а також про закриття справи про «Ленкузню»

Начальник відділу Державного бюро розслідувань Олег Корецький заявив керівництву ДБР, що більшість справ за участю Порошенка не мають складу злочину, і після цього його вирішили звільнити.

Про це він розповів в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

Коли я сказав, що не бачу перспективи щодо більшості цих вигаданих справ, вони вирішили звільнити за скороченням штатів.

«Спочатку Венедіктова і Соколов мене підвищили. У грудні 2019 року вони зняли мене з посади в.о. начальника Першого управління. Але в березні вони призначили мене начальником третього відділу і знову призначили на посаду в.о. начальника Першого управління. Тобто зміцнили моє становище, по суті, зміцнили, прибравши всіх інших керівників. Але потім я їм почав «капати на мізки», що більшість наших справ за участю Порошенка не мають складу злочину, і ось після цього вони мене усунули з посади в. о. А коли я сказав, що не бачу перспективи щодо більшості цих вигаданих справ, вони вирішили звільнити за скороченням штатів. «Ти не повинен це закривати!». Але я сказав, що закрию. Знаєте, мені подобається, як працює НАБУ, попри всі проблеми. Так от, у них виходить, тому що в них працює колектив. А в нас ні Бабіков, ні Соколов колективом не займаються. У нас зараз звільнили 20-25 слідчих, які звільнені незаконно, вони поновляться і відсудять зарплату», - розповів Олег Корецький.

Telegram Channel