Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
Чергову партію ІФА-тестів від Порошенка отримали медичні заклади у різних регіонах України

Оце так!

Фото eurosolidarity.org

Чергову партію ІФА-тестів від Порошенка отримали медичні заклади у різних регіонах України

Допомогу одержали й лікарні Рівненщини

Чергову партію ІФА-тестів, які виявляють антитіла на коронавірус, від Фонду Порошенка передали партійці «Європейської Солідарності» лікарням Львівської, Запорізької і Рівненської областей.

Попри те, що епідемія продовжується вже 5 місяців, у багатьох регіонах тест-систем досі не вистачає, повідомляє eurosolidarity.org.

Як зазначив головний лікар КНП «Бердянське територіальне медичне об’єднання» Дмитро Єгоров, медзаклад дуже чекав таких тестів, адже зараз в місті триває курортний сезон, Бердянськ приймає гостей з усіх куточків України, тому важливо мати ресурси для діагностики.

«Дякую Фонду Порошенка від себе особисто, від колективу і від всіх мешканців Бердянська за ці високоточні тести. Вони дозволять нам швидко і якісно провести діагностику та виключити у людей наявність коронавірусу. Дякуємо, що ви вже регулярно надаєте допомогу – це і відремонтовані апарати ШВЛ, і засоби індивідуального захисту, а відтепер – ще й високоточні тести», – підкреслив головний лікар.

2000 тестів отримали лабораторії Львівського обласного центру громадського здоров’я та Львівського обласного центру крові. Тест-системи передав народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка. Він наголосив, що зараз Львівщина потребує збільшення кількості тестувань, тож завдяки допомозі Фонду Порошенка це вдасться зробити.

«Львів досі залишається проблемним містом у боротьбі з Covid-19. Тому Фонд Петра Порошенка продовжує надавати допомогу. Наразі технічні моделі проведення тестування вже налагоджено, і ми поступово довозимо додаткові партії тестів», – сказав він.

1000 тестів передали у Рівненську центральну міську лікарню.

1000 тестів передали у Рівненську центральну міську лікарню. У період карантину концентрація хворих на COVID-19 стала чи не найвищою в області. Адже там лікують пацієнтів не лише з обласного центру, а й з районів Рівненщини.

«Ми перепрофілювали цілий корпус, і працюємо так вже протягом чотирьох місяців. Лікуємо найважчих хворих з COVID-19, які мають супутні захворювання. Це доволі потужне навантаження, але поки що, на щастя, вдається з ним впоратися. До того ж допомога від Фонду Порошенка для нас зараз дуже важлива ще й тому, що у місті відкривають дошкільні навчальні заклади, а перед цим персоналу садочків потрібно обов’язково провести тестування. Завдяки отриманим тестам  ми зможемо розпочати такі обстеження вже найближчим часом», – зазначив  головний лікар Рівненської ЦМЛ Євген Кучерук.

Загалом Фонд Порошенка вже доставив в Україну 31 тисячу високоточних ІФА-тестів виробництва Roche, які надходять у медзаклади країни. У Порошенка у 2020 році на боротьбу з пандемією коронавірусу було витрачено понад сто мільйонів гривень.

Зокрема, Фонд Порошенка разом з компанією Рошен та волонтерами закупили понад 130 тисяч захисних костюмів для медиків, 10 тисяч антивірусних окулярів, профінансували закупівлю, ремонт і забезпечення розхідниками понад 50 апаратів ШВЛ, оплатили понад 50 тисяч продуктових наборів для людей із вразливих категорій.

Захисні костюми від Порошенка отримали понад 100 медичних закладів. Перші партії костюмів були доставлені з Китаю ще на початку квітня, їх оперативно передали в осередки спалаху коронавірусу – зокрема, у Чернівці, в Монастириську лікарню на Тернопільщині, у столичні лікарні, а також в Івано-Франківську, Київську, Одеську, Львівську, Рівненську області.      

 
 
Telegram Channel