Карантин після 31 липня продовжать ще на два тижні – джерело в МОЗ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.60 € 32.56
Карантин після 31 липня продовжать ще на два тижні – джерело в МОЗ

Проєкту постанови ще немає, але про наміри продовжити карантин говорять.

Фото s.mind.ua.

Карантин після 31 липня продовжать ще на два тижні – джерело в МОЗ

Не виключено, що з вересня у школах буде дистанційне навчання

 Україні знову планують продовжити карантин. Про це сайту «Сьогодні» повідомило високопоставлене джерело в Міністерстві охорони здоров'я.

«Зараз триває дискусія про продовження карантину і про те, в якому вигляді його продовжувати. З більшою часткою ймовірності карантин буде продовжений після 31 липня. Продовжені будуть ті карантинні заходи, які показали свою ефективність. Ті, які виявилися неефективними, будуть скасовані», – розповіли в МОЗ.

За даними джерела «Сьогодні» у відомстві, ефективними виявилися: дотримання соціальної дистанції, обмежувальні заходи, що стосуються транспорту, в тому числі і його обробка.

«Ці вимоги універсальні для всіх областей, незалежно від рівня захворюваності», – розповіли в МОЗ.

Якщо ситуація в тій чи іншій області погіршуватиметься, то насамперед буде припинена діяльність стадіонів, спортзалів.

За даними співрозмовника видання, якщо ситуація в тій чи іншій області погіршуватиметься, то насамперед буде припинена діяльність стадіонів, спортзалів.

Також в МОЗ повідомили, що сумарне співвідношення нових випадків одного тижня до іншого – на межі контрольованої ситуації.

За словами джерела, після 31 липня карантин може бути продовжений ще на 2 тижні – до 14 серпня.

«Ще немає проєкту постанови, над ним поки триває робота. Але дискусія триває про те, що доцільно встановити карантин на 2 тижні, оскільки у COVID-19 такий строк інкубаційного періоду».

«Ще немає проєкту постанови, над ним поки триває робота. Але дискусія триває про те, що доцільно встановити карантин на 2 тижні, оскільки у COVID-19 такий строк інкубаційного періоду», – розповіли в МОЗ.

Чи підуть діти до школи 1 вересня, в міністерстві ще не вирішили.

«Чи почнеться стандартний навчальний процес в школах – питання вкрай складне. Дивлячись на досвід інших країн, ми бачимо, що вони поступово відкривають свої школи. Також пробують системи дистанційного позакласного навчання. Ми зі свого боку підготуємо інструкції для відкриття стандартного навчання. Але опрацьовуються абсолютно всі варіанти, в тому числі і варіанти дистанційного навчання. Ми розуміємо, що воно не зможе замінити очне навчання, тому потрібно навчити школи забезпечувати епідеміологічну безпеку», – уточнили в МОЗ.