На Рівненщині поліція, лісівники та прикордонники майже добу шукали жінку, яка пішла в ліс за чорницями - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.68 € 32.78
На Рівненщині поліція, лісівники та прикордонники майже добу шукали жінку, яка пішла в ліс за чорницями

Ото сходила пані за чорницями!

Фото Національної поліції.

На Рівненщині поліція, лісівники та прикордонники майже добу шукали жінку, яка пішла в ліс за чорницями

На щастя, драматична історія мала щасливе закінчення

У результаті проведених розшукових заходів поліцейські Дубровицького відділення поліції встановили місце знаходження 79-річної жительки села Озерськ, яка 13 липня пішла в ліс збирати чорниці та заблукала, повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.

На її пошуки був орієнтований особовий склад місцевого відділення поліції, працівники Дубровицького лісового господарства та співробітники Державної прикордонної служби.

Повідомлення про зниклу жінку, яка зателефонувала до рідних і повідомила, що не може зорієнтуватися на місцевості та дістатися додому, надійшло до поліції о 18:18. На її пошуки був орієнтований особовий склад місцевого відділення поліції, працівники Дубровицького лісового господарства та співробітники Державної прикордонної служби.

Жінку розшукали сьогодні, 14 липня, близько опівдня. Пенсіонерка подякувала правоохоронцям за допомогу. Нині вона перебуває удома, її життю та здоров’ю нічого не загрожує.