Курси НБУ $ 36.57 € 37.17
Поліція влаштовує облави на макові та копопляні плантації жителів Рівненщини (Фото)

Немає слів...

Фото Національної поліції.

Поліція влаштовує облави на макові та копопляні плантації жителів Рівненщини (Фото)

Протягом двох днів правоохоронці виявили на городах тисячі заборонених рослин

Під час оперативно-профілактичних відпрацювань 13 та 14 липня поліцейські територіальних підрозділів задокументували 13 фактів незаконного вирощування нарковмісних рослин у десяти районах області, повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області

На Кореччині 13 липня працівники карного розшуку на присадибній ділянці 37-річної жительки села Жорнівка виявили незаконний посів снодійного маку у кількості 730 рослин. 

Під час оперативно-профілактичних відпрацювань 13 та 14 липня поліцейські територіальних підрозділів задокументували 13 фактів незаконного вирощування нарковмісних рослин у десяти районах області.

Того ж дня поліцейські сектору реагування патрульної поліції Демидівського відділення у селі Глибока Долина виявили на присадибній ділянці місцевої жительки 643 рослини маку. 

Окрім того, незаконні посіви поліцейські зафіксували у Корецькому — 160 рослин, у Гощанському — 120, Рівненському — 87 рослин.  

На Дубенщині 14 липня на присадибній ділянці жительки села Княгинин поліцейський офіцер громади виявив 119 рослин маку та 14 рослин коноплі.  

Також упродовж дня у Радивилівському районі поліцейські вилучили незаконний посів у кількості 116 рослин маку, у Здолбунівському — 90 рослин, у Гощанському — два посіви по 120 та 180 рослин, у Рокитнівському — посіви по 125 та 150 рослин відповідно. 

Іще 23 рослини коноплі виявили поліцейські у селі Карпилівка Сарненського району. 

За усіма фактами слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 310 Кримінального кодексу України. Зразки рослин відправлені на дослідження. 

Нагадаємо, оперативно-профілактичні заходи «Мак» триватимуть до 24 вересня. 

 
 
Немає слів...
 
Telegram Channel