«Динамо» перемагає «Зорю» і впритул наближається до «срібла» (Відео, післяматчеві коментарі)

Тільки так!

Ілюстрація ua-football.com

Хоча матч для киян почався так, що гірше не придумаєш – вже на 2-ій хвилині вони виймали м’яч із власних воріт...

Чемпіонат України з футболу. УПЛ. 31 тур. «Динамо» (Київ) – «Зоря» (Луганськ) – 3:1 (0:1 – Артем Громов, 2 хв.; 1:1 – Віктор Циганков, 14 хв.; 2:1 – Сергій Сидорчук, 15 хв.; 3:1 – Віктор Циганков, 34 хв.).

16 липня 2020 року. Київ. Стадіон НСК «Олімпійський». Без глядачів. Головний суддя Катерина Монзуль.

Перемога «Зорі» у цьому поєдину позбавляла «Динамо» шансів на «срібло». І вже на другій хвилині матчу Артем Громов виводить луганчан вперед!

Щоправда, не минає і чверть години, а Віктор Циганков і Сергій Сидорчук перевертають ситуацію в поєдинку з ніг на голову – тепер попереду вже «Динамо»!

Ще до переви Циганков робить дубль і, значною мірою, знімає інтригу в поєдинку.

Другий тайм видався безгольовим, кияни в підсумку перемогли і за тур до фінішу першості повернули собі другу сходинку в турнірній таблиці.

Дивимось, як це було:

Післяматчевий коментар головного тренера «Зорі» Віктора Скрипника програмі «ПроФутбол»:

Післяматчевий коментар головного тренера «Динамо» Олексія Михайличенка програмі «ПроФутбол» :

Тим часом, із доволі несподіваним результатом закінчився інший «матч туру». ФК «Олександрія» на виїзді у Чернігові здобула перемогу над «Десною» з рахунком 3:1 (чернігівський клуб уже втратив шанси посісти другу сходинку).

Українська Прем’єр-Ліга. Усі результати 31 туру:  «Шахтар» – «Колос» – 2:0, ФК «Львів» – «Олімпік» – 1:5, «Ворскла» – «Маріуполь» – 1:2, «Динамо» – «Зорія» – 3:1, «Десна» – «Олександрія» – 1:3, матч «Карпати» – «Дніпро-1» – не відбувся у зв’зку із зняттям львівської команди з чемпіонату.

У завершальному турі 19 липня «Динамо» грає із «Колосом». А ось «Зоря» та «Десна», найімовірніше, в очному поєдинку виборюватимуть «бронзу».