На Волині посадовець вимагав хабарі за посвідчення судноводіїв - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
На Волині посадовець вимагав хабарі за посвідчення судноводіїв

Триває слідство.

Фото houstondwi/Photos mp Flickr.

На Волині посадовець вимагав хабарі за посвідчення судноводіїв

Слідчі детективи Головного управління Національної поліції у Волинській області спільно із оперативниками Управління стратегічних розслідувань під процесуальним керівництвом обласної прокуратури задокументували факт отримання неправомірної вигоди службовою особою у сумі 10 тис. грн за безперешкодне отримання посвідчень судноводіїв

Під час досудового слідства, розпочатого за ч.3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, встановлено, що посадовець, будучи членом кваліфікаційної комісії, вимагав хабар у розмірі 2 тис. грн з кожного кандидата для безперешкодного отримання посвідчення судноводіїв малого/маломірного судна.

Правоохоронці задокументували службовця під час отримання ним неправомірної вигоди у розмірі 10 тисяч гривень.

Правоохоронці задокументували службовця під час отримання ним неправомірної вигоди у розмірі 10 тисяч гривень. Гроші вилучили. 

Слідчі затримали фігуранта за ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та оголосили про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.