Він втратив праві руку і ногу на війні у День незалежності України, а на минулих вихідних одружився - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
Він втратив праві руку і ногу на війні  у День незалежності України, а на минулих вихідних одружився

Важке поранення він отримав під час боїв за Іловайськ у 2014 році.

Фото Повернись живим.

Він втратив праві руку і ногу на війні у День незалежності України, а на минулих вихідних одружився

Учасник Invictus Games: Team Ukraine Василь Стуженко поєднав своє життя з коханою Світланою

Життя та щастя існують і після війни, і після поранення. Це власним прикладом доводить учасник Invictus Games: Team UkraineВасиль Стуженко, йдеться на сторінці благодійного фонду «Повернись живим»

Важке поранення він отримав під час боїв за Іловайськ у 2014 році

Важке поранення він отримав під час боїв за Іловайськ у День незалежності України в 2014 році. Василь разом із побратимами розвозили боєприпаси по вогневих позиціях та потрапили у засідку росіян, які почали обстріл. Військовому прямим потраплянням відірвало праві руку і ногу, тіло посікло уламками, а в голові була дірка.

Василя витягли з палаючої автівки та привезли до лікарні у Старобешеве. Там поклали на стіл, але лікарі оперувати не захотіли, мовляв, надто важкий, скоро помре. На каталці воїна вивезли до підвалу, де закидали брудним ганчір’ям. Пощастило, що туди прийшли наші воїни, щоб знайти генератор. Так Василя витягнули, а він пообіцяв собі: якщо вибереться з того пекла, то житиме повноцінним життям, чого би це не стало.