Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
Волиняни заплатили податку на прибуток майже на 8 відсотків більше, ніж торік

Волинський бізнес сумлінно сплачує податки.

Фото Pixabay.

Волиняни заплатили податку на прибуток майже на 8 відсотків більше, ніж торік

Фіскали кажуть, що в умовах «коронакризи» волинські господарюючі суб’єкти демонструють відповідальне ставлення до сплати податків

За підсумками першого півріччя 2020 року в області до зведеного бюджету сплачено 347 мільйонів гривень податку на прибуток.

Більшість  бізнесменів краю чесно звітуються про реальний фінансовий результат своєї діяльності. Відповідно, бюджет отримує належні суми податку на прибуток.

Це на 7,5 відсотка більше проти минулорічних показників.

«Більшість  бізнесменів краю чесно звітуються про реальний фінансовий результат своєї діяльності. Відповідно, бюджет отримує належні суми податку на прибуток. Щодо того кола
суб'єктів, які прагнуть приховати отриманий прибуток, то фахівці податкової служби мають необхідний досвід та технологічні рішення, що дозволяють виявляти фіктивні збитки та запобігати мінімізації сплати», - зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських податківців підкреслила, що фахівці ДПС забезпечують максимально якісний податковий супровід легального бізнесу з тим, щоб виконання податкових зобов’язань не викликало необґрунтованих часових витрат чи незручностей.

Довідково: протягом січня-червня 2020 року до обласного бюджету від великих платників, які перебувають на обліку в Луцькому відділі податкового супроводження підприємств Львівського управління Офісу великих платників податків ДПС, надійшло 8 мільйонів гривень податку на прибуток.

Джерело: Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.
Telegram Channel