Курси НБУ $ 38.16 € 41.26
Терорист у Луцьку назвав свої вимоги

Чоловік, який, ймовірно, захопив зарчуників.

Фото із соцмереж.

Терорист у Луцьку назвав свої вимоги

Чоловік зв’язався з місцевими журналістами

Терорист, який називає себе Максим Плохой, назвав свої вимоги. Чоловік захопив заручників і утримує їх в автобусі в центрі Луцька.  Про це пише «Перший канал соціальних новин».

Журналісти «Першого» поговорили із однією з заручниць луцького терориста. Вдалося поспілкуватися і з самим чоловіком, який називає себе Максим Плохой. Той спілкується чистою українською мовою, помітно нервує.

Лучанка, яка перебуває в автобусі, сама вийшла на зв'язок з журналістами видання.

Чоловік вимагає максимально поширити його вимоги.

Вимоги ймовірного терориста у твіттері оприлюднені дивним чином: скріншотами з якогось стороннього носія.

Окрім того, автор сторінки «Максим Плохой» у твітеррі пише (дослівно): «г.Луц в заложниках автобус люде...выше мои требования. Ау ,журналисты...)»

 

 «Перший» наводить спілкування з терористом дослівно:

«Максим Плохой»: Ви вже поширили мої вимоги?

«Перший»: Ні. Ми ще нічого не отримали.

«Максим Плохой»: Вам зараз власниця цього телефона... В мене є певні вимоги, кароче. Якщо їх не виконають тобто. Замінована одна вибухівка в людному місці Луцька. Замінований автобус, куча автоматичної зброї. Куча гранат. Зрозуміло?

«Перший»: Так. Зрозуміло.

«Максим Плохой»: Мене звати Максім Плахой. ...Заходити в ВК під цим псевдонімом, в соціальних сєтях я Максим Плахой. Там виложено відео і вся інформація.

«Будь ласка, чим побільше... просто поширте. Якщо ті вимоги будуть виконані. Це не є якісь вимоги... Влада може їх виконати».

«Перший»: А скільки у вас людей? Як вони себе почувають?

«Максим Плохой»: Людей багато, повний автобус, є діти, є вагітні. Як почуваються – це вже наше. Це вже хай держава піклується. Вона ж піклується про людей.

«Перший»: А ви можете нам озвучити свої вимоги?

«Максим Плохой»: Ти послухай мене! Я сказав, підтягуй побільше журналістів. Тому що якщо почнеться штурм, я взірву автобус. І не тільки автобус. А й дистанційно взірветься бомба в людному місці.

«Перший»: А ви можете нам повторити ваші вимоги?

«Максим Плохой»: Та я тобі не буду повторювати вимоги, вони написані нахрен є!!! Тобі скидувалося на вайбер блять!.

Спілкування відбувалося через телефон волинянки, з якою зв'язався «Перший». Вона сама шукала вихід на журналістів, очевидно, на вимогу терориста. Після розмови з ним вона додала:

«Будь ласка, чим побільше... просто поширте. Якщо ті вимоги будуть виконані. Це не є якісь вимоги... Влада може їх виконати. Знаєте, саме головне, що влада може їх виконати! Діло в тому, чи вони хочуть! Це мінімальні вимоги. І Зеленський може сказати по всій Україні, щоб подивитися фільм «Земляне»! І ті інші, що є в тих вимога, теж можуть сказати».

Як розповіли експерти в студії телеканалу ЗІК, така поведінка типова для людей, які хочуть слави.

Зазначимо, що годину тому припинилися всі прямі трансляції з Театрального майдану. До Луцька перед тим прибув міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, якого терорист погрожує відправити у відставку.

Очевидці бачили, як кортеж Авакова рухався по вулицях Богдана Хмельницького і Словацького  «проти шерсті» (там односторонній рух). Кортеж проїхав до приміщення ГУНП у Волинській області поза 16-поверховим будинком.

Також в центрі Луцька знову пролунали два постріли.

Telegram Channel