Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
На Рівненщині пенсіонерка засіяла гігантську плантацію снодійним маком: буцімто з великої любові до пирогів (Фото, відео)

Фото Національної поліції.

На Рівненщині пенсіонерка засіяла гігантську плантацію снодійним маком: буцімто з великої любові до пирогів (Фото, відео)

І вона така далеко не одна...

У Млинівському районі дільничні виявили рекордний посів маку — майже три тисячі рослин, повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.

У цілому за минулу добу на території Рівненської області правоохоронці задокументували чотири факти незаконних посівів снодійного маку. Загальна кількість знищеного маку становить 3481 рослина. 

Дільничний офіцер поліції Млинівського відділення на земельній ділянці 61-річної жительки села Кораблище виявив посів маку в кількості 2750 рослин. Жінка запевнила, що вирощувала його виключно для власного споживання. 

Близько 11:20 дільничний офіцер поліції Млинівського відділення на земельній ділянці 61-річної жительки села Кораблище виявив посів маку в кількості 2750 рослин. Жінка запевнила, що вирощувала його виключно для власного споживання. 

Крім того, у селі Бокійма поліцейський офіцер громади на земельній ділянці 67-річної місцевої жительки виявив 475 рослин снодійного маку. 

Із початку профілактичних заходів правоохоронці задокументували 127 фактів незаконних посівів маку та конопель, за якими розпочаті досудові розслідування. Поліцейські знищили майже 25 тисяч нарковмісних рослин: 22760 маку та 2155 конопель. 

Загальнодержавні профілактичні заходи, спрямовані на виявлення і знищення незаконних посівів нарковмісних рослин маку і конопель триватимуть до 24 вересня.

 

 

Telegram Channel