Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
У Луцьку реалізуються 10 кроків по покращенню Старого міста

Загалом планується оновити близько 30-ти фасадів.

Фото Луцька міська рада.

У Луцьку реалізуються 10 кроків по покращенню Старого міста

Радник міського голови Ігор Поліщук та директор департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк проінспектували ремонті роботи, що тривають у Старому місті

 

 Наразі тут активно проводиться ремонт старих фасадів, заміна аварійної шашки Терлінського, що складає мощення доріг у Старому місті, ремонтують сходи по вулиці Братковського, а також Братський міст на площі Возз’єднання. Загалом планується оновити близько 30-ти фасадів.

 

 

Разом із Замком Любарта це родзинка нашого міста, і, безумовно, має перебувати в належному стані.

«Працюємо активно в Старому місті для того, щоб зробити його більш комфортним та привабливим. Разом із Замком Любарта це родзинка нашого міста, і, безумовно, має перебувати в належному стані. Той комплекс робіт, що зараз тут ведеться, мабуть наймасштабніший за увесь час незалежності України. Плануємо основну їх частину завершити до Дня міста. А потім продовжити — адже за багато років тут назбиралось чимало проблем, які сьогодні вирішуються. Попередньо, ми задекларували 10 кроків — дуже простих, але дуже дієвих, по поверненню привабливості Старого міста для лучан та гостей нашого міста. Поступово втілюємо ці кроки в життя та сподіваємося, що вони кардинально змінять картину, яка тут є», - розповів Ігор Поліщук.

 

 

 

Telegram Channel