Головнокомандувач ЗСУ Хомчак запевняє, що українські воїни готові дати відсіч окупантам - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
Головнокомандувач ЗСУ Хомчак запевняє, що українські воїни готові дати відсіч окупантам

Віритимемо, що наші свого не віддадуть...

Фото pravda.com.ua

Головнокомандувач ЗСУ Хомчак запевняє, що українські воїни готові дати відсіч окупантам

Водночас, вони готуються до повного та всеосяжного припинення вогню

Збройні Сили України готові дати належну відсіч противнику у разі порушення домовленостей щодо припинення вогню, для чого створені відповідні додаткові резерви.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на заяву головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака, Генштаб ЗСУ та пресцентр ООС.

«Другий день поспіль працюю в районі проведення операції Об’єднаних сил і задоволений ходом підготовки до повного та всеосяжного припинення вогню на лінії розмежування.

Другий день поспіль працюю в районі проведення операції Об’єднаних сил і задоволений ходом підготовки до повного та всеосяжного припинення вогню на лінії розмежування.

Ще раз наголошую на тому, що заходи повного та всеосяжного припинення вогню не позбавляють військовослужбовців [права], у разі порушення домовленостей противником, діяти відповідно до норм міжнародного права та національного законодавства України у разі не лише наступальних, але й провокативних дій, проведення диверсійно-розвідувальних операцій та створення загрози життю і здоров’ю військовослужбовців, цивільного населення, пошкодження або знищення інфраструктури.

При цьому, Збройні Сили України готові дати належну відсіч противнику у разі порушення домовленостей, для чого створені відповідні додаткові резерви», - сказав Хомчак.

Разом з тим, пресцентр ООС повідомляє, що підрозділи зі складу Об’єднаних сил продовжують здійснювати підготовку до повного та всеосяжного припинення вогню на лінії розмежування, яке вступає в дію з 27 липня.

«На першу лінію нашої оборони в Донецькій та Луганській областях починають прибувати спеціально відряджені українські військовослужбовці, більшість з яких мають чималий бойовий досвід та безпосередньо займалися профільними питаннями під час участі у миротворчих місіях під егідою ООН.

Передусім, такий крок дозволить не відволікати особовий склад підрозділів Об’єднаних сил від виконання бойових завдань та попередити ймовірні провокації. Водночас, не позбавить українських воїнів можливості для самозахисту, як це гарантує 51 стаття Статуту ООН».

У штабі також додали, що з метою об’єктивного інформування українського суспільства та світової спільноти про поточну ситуацію у Донецькій та Луганській областях на різних ділянках лінії розмежування передбачена робота кореспондентів і знімальних груп вітчизняних та іноземних ЗМІ.

Що передувало: Українські підрозділи ЗСУ зі складу Об'єднаних сил почали підготовку до повного і всеосяжного припинення вогню на лінії розмежування на Донбасі, яке має розпочатися з 27 липня.

Починаючи з 00:01 27 липня на кожній з українських позицій додатковий контроль за припиненням вогню здійснюватимуть спеціально відряджені українські військовослужбовці.

Російські ЗМІ повідомили, що з наказом про повне припинення вогню на Донбасі з 27 липня ознайомили бойовиків ОРДО.