Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
На Ратнівщині та Ковельщині пожежники трусили сільгосппідприємства

Перевірено всю зернозбиральну техніку, що задіяна під час жнивної кампанії.

Фото vl.dsns.gov.ua.

На Ратнівщині та Ковельщині пожежники трусили сільгосппідприємства

Рятувальники провели інструктажі з правил пожежної безпеки з працівниками сільськогосподарських підприємств

Днями працівники Ратнівського районного сектору УДСНС України у Волинській області було провели 2 позапланові перевірки підприємств СВК «Прип’ять» у  селі Річиця та СГПП «Надія», що у селі Велимче Ратнівського району. Про це повідомляє Управління ДСНС України у Волинській області.

Проведені інструктажі з правил пожежної безпеки з працівниками підприємств, перевірено всю зернозбиральну техніку,що задіяна під час жнивної кампанії.

За виявлені порушення правил пожежної безпеки на посадовців господарств складено 2 адміністративних протоколи за статтею 188-8 КУпАП. 

За виявлені порушення правил пожежної безпеки на посадовців господарств складено 2 адміністративних протоколи за статтею 188-8 КУпАП.

Окрім того, у селі Гірники Ратнівського району разом з представником з Ратнівської районної державної адміністрації проведено огляд підприємства ТзОВ «Гірники-Агро».

У той же час співробітники Ковельського міськрайонного відділу провели пожежно-профілактичний рейд у господарстві «Облапське», що у селі Облапи Ковельського району. Рятувальники перевірили стан забезпечення пожежної безпеки на зернотоку, комплектування пожежних щитів, наявність вогнегасників на зернозбиральній та іншій техніці, що задіяна на жнивах.

Учасники рейдової групи побували також на полях, де проводиться збір врожаю зернових. Для комбайнерів та водіїв, а також інших працівників господарства фахівці ДСНС провели протипожежні інструктажі, закликали їх неухильно виконувати протипожежні вимоги, бути обережними при використанні відкритого вогню, навчили правил застосування вогнегасників. Посадовців господарства рятувальники закликали не спалювати стерню та післяжнивні залишки на полях.

Telegram Channel