Кинувши пакунки з цигарками, контрабандисти тікали від українських прикордонників (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.68 € 32.78
Кинувши пакунки з цигарками, контрабандисти тікали від українських прикордонників (Фото)

Три спроби «штурмувати» кордон і всі невдалі.

Фото ДПСУ.

Кинувши пакунки з цигарками, контрабандисти тікали від українських прикордонників (Фото)

Три спроби тютюнової контрабанди припинили впродовж минулої доби прикордонники Мукачівського загону. Правоохоронці затримали трьох тютюнових контрабандистів та вилучили 11 ящиків цигарок

Увечері, напередодні вихідних, військовослужбовці відділення інспекторів «Великий Бичків» у ході реалізації оперативної інформації виявили три пакунки (1400 пачок) безакцизних цигарок. Контрабандисти, злякавшись прикордонників, покинули контрабандне куриво неподалік річки Тиса, якою проходить кордон з Румунією.

 

 Ще одну спробу переправити тютюнові вироби через ту ж таки Тису припинили прикордонники відділення інспекторів «Ділове». У ході спільних з румунськими колегами пошукових заходів, затримали двох українців, які намагалися перемістити 4 пакунки тютюнових виробів.

 

 Третій «стартап» зловмисники спробували реалізувати на українсько-угорській ділянці кордону. Не врахували тільки одного – на їхню швидкість у прикордонників був свій аргумент. У складі наряду відділення інспекторів «Вилок» перебував курсант Національної академії Держприкордонслужби, який виявився спритнішим за перемитників. Вчасно застосована зброя для попереджувального пострілу, швидкий ривок, і 28-річного контрабандиста затримали. Одному його поплічнику таки вдалося втекти, однак 4 пакунки тютюнових виробів через канал Ботар до Угорщини не потрапили.

 

 Виявлені тютюнові вироби доставили до прикордонних підрозділів.

Стосовно усіх трьох затриманих прикордонники склали протоколи про вчинені ними адмінправопорушення, справи скерували до суду. Виявлені тютюнові вироби доставили до прикордонних підрозділів.

 
Джерело: Державна прикордонна служба України.