У Головненській громаді поклали асфальту майже на півтора мільйона гривень (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.74 € 32.52
У Головненській громаді поклали асфальту майже на півтора мільйона гривень (Фото)

У селищі відбуваються позитивні зміни.

Фото: Головненська Громада.

У Головненській громаді поклали асфальту майже на півтора мільйона гривень (Фото)

Днями завершилися будівельні роботи по капітальному ремонту частини вулиці Незалежності в смт.Головне

Замовником даного будівництва являється Головненська селищна рада. Ремонт проводило ТОВ «Інтерроуд», яке стало переможцем тендеру. Договірна вартість робіт становить 1 406,34 тис грн. За кошти державного та місцевого бюджетів було прокладено асфальтобетонне покриття площею 3355 м2.

Хоча всі ми отримуємо грошову винагороду за свою працю – не менш вагомим для кожного є добре слово від тих, для кого все це робиться. Слова подяки і цінування чиєїсь щоденної праці. Приємно, коли такі слова звучать – тоді розумієш, що твої старання помічають і твою роботу цінують. І це – вагома мотивація для кожного.

За кошти державного та місцевого бюджетів було прокладено асфальтобетонне покриття площею 3355 м2.

Добре, що в нашій громаді є люди ,які вміють цінувати працю інших і дякувати за неї. І крім скарг, критики та зауважень, важливе слово «ДЯКУЮ!» від мешканців ОТГ все ж таки надходять до адресатів. Сьогодні такі слова подяки надходили саме від жителів вулиці Незалежності в смт.Головне, які дякували селищному голові за сприяння у ремонті.

 
У селищі відбуваються позитивні зміни.
 
А так було до ремонту.
А так було до ремонту. 
Джерело: Головненська Громада