За що ковельським підприємцям заплатять 200 тисяч гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
За що ковельським підприємцям заплатять 200 тисяч гривень

За допомогою звернулося 145 представників бізнесу.

Фото kovelrada.gov.ua.

За що ковельським підприємцям заплатять 200 тисяч гривень

Комісія міськради вирішила переказати гроші з бюджету міста за зверненнями представників малого бізнесу

У Ковелі підприємці отримають з міського бюджету понад 196 тисяч гривень компенсації для покриття втрат за період карантину. Про це інформує сайт Ковельської міськради.

Завершила розгляд заяв від представників малого бізнесу комісія для надання коштів, спрямованих на фінансування допомоги суб’єктам підприємництва на компенсацію втрат за період карантину. Вона працювала під керівництвом заступника міського голови Ігоря Прокопіва. 

За допомогою звернулося 145 підприємців, що зареєстровані у Ковелі.

Розглянувши заяви, та враховуючи інформацію, надану Ковельською ДПІ Ковельського управління ГУ ДПС у Волинській області та Ковельським міськрайонним центром зайнятості, були прийняті рішення про надання з міського бюджету фінансової допомоги на загальну суму 196 тисяч 150 гривень.

Ці кошти найближчим часом будуть зараховані на розрахункові рахунки ФОПів. 

Ці кошти найближчим часом будуть зараховані на розрахункові рахунки ФОПів. Розмір допомоги є фіксованим і встановлювався у сумі: для І групи платників єдиного податку — 225 грн. та для ІІ групи платників єдиного податку — 950 грн за кожен місяць сплаченого єдиного податку в період дії заборони здійснювати діяльність у зв’язку із карантином.