У підприємця з Іваничівщини – непереливки, бо незаконно продавав пальне - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
У підприємця з Іваничівщини – непереливки, бо незаконно продавав пальне

Чоловік порушив порядок ведення господарської діяльності.

Фото vl.sfs.gov.ua.

У підприємця з Іваничівщини – непереливки, бо незаконно продавав пальне

За ліцензією чоловік мав право на торгівлю для потреб власного споживання чи потреб промислової переробки

В рамках операції «Акциз-2020» співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області спільно з працівниками управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДПС у Волинській області припинено безліцензійну діяльність двох пунктів реалізації пального. Про це інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

За результатами проведених заходів встановлено, що на території Іваничівського району підприємець, маючи ліцензії на право зберігання пального (виключно для потреб власного споживання чи потреб промислової переробки), незаконно здійснював реалізацію дизпалива в роздріб.

Підприємець незаконно здійснював реалізацію дизпалива в роздріб.

Внаслідок чого, з незаконного обігу вилучено 8100 літрів ПММ, паливно-роздавальні колонки та ємності, в якій зберігалось вказане пальне. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей  становить 200 тис. грн.

Відносно правопорушника складено два адміністративних протоколи за ч.1 ст. 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності).

Головне управління ДФС у Волинській області вкотре звертає увагу платників податків, які займаються зберіганням та реалізацією пально-мастильних матеріалів, на обов’язковості дотримання вимог чинного законодавства під час провадження господарської діяльності.