Фонд «Тільки разом» платитиме обдарованим волинським студентам по 1500 гривень (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.15 € 34.16
Фонд «Тільки разом» платитиме обдарованим волинським студентам  по 1500 гривень (Відео)

Підписано меморандум про співпрацю.

Фото Фонд Тільки разом.

Фонд «Тільки разом» платитиме обдарованим волинським студентам по 1500 гривень (Відео)

50 найуспішніших першокурсників Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки отримуватимуть по 1500 гривень в якості стипендії від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом»

Про це університет і Фонд домовилися, підписавши 24 липня меморандум про співпрацю. «Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки та Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» домовилися укласти меморандум про співпрацю для розробки та реалізації програми підтримки обдарованої молоді, яка у майбутньому здатна стати рушієм позитивних трансформаційних змін міста Луцька, Волинського регіону, України», – йдеться в документі.

Як розповідає заступниця голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода, на перший семестр виділено 337 тисяч гривень. Програма підтримки обдарованої молоді є однією із п’яти основних програм Фонду «Тільки разом». Тому співпраця з одним із найбільших вишів регіону є пріоритетною для команди Фонду.

Першочергово стипендію призначатимуть тим студентам, які набрали максимальні 200 балів бодай з одного предмета.

За словами ректора університету Анатолія Цьося, меморандум окреслює загальні питання співпраці і втілення різних проєктів. Крім того, цього дня підписали ще один документ в рамках меморандуму – програму підтримки обдарованої молоді «Таланти розвиваємо на Волині».

Проектор з навчальної роботи та рекрутації Юрій Громик пояснює: стипендію отримають першокурсники, які матимуть найвищі бали ЗНО. Першочергово стипендію призначатимуть тим студентам, які набрали максимальні 200 балів бодай з одного предмета. «Усіх першокурсників, зарахованих до університету, будемо ранжувати за успішністю від найвищого конкурсного балу до найнижчого», – зазначив проректор.

Тим часом університет цілком готовий до старту вступної кампанії, яка розпочнеться 1 серпня зі створення абітурієнтами електронних кабінетів. Упродовж 13-22 серпня триватиме офіційний прийом документів. Відтак відбуватиметься погодження рейтингових списків. А вже з 5 вересня відбуватиметься зарахування на державну форму навчання, орієнтовно 10-15 вересня – на платну форму. В університеті наразі планують розпочати навчання 15 вересня.

Джерело: Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».