На Волині директор сортодослідної станції розтринькав майна на 500 тисяч гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
На Волині директор сортодослідної станції розтринькав майна на 500 тисяч гривень

Невдовзі посадовець постане перед судом, який і обере йому міру покарання.

Фото novograd.city.

На Волині директор сортодослідної станції розтринькав майна на 500 тисяч гривень

Його судитимуть за розтрату державного майна на суму понад півмільйона гривень

Прокуратура Волинської області скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про розтрату державного майна у особливо великому розмірі (ч.5 ст. 191 КК України), вчинену шляхом зловживання службовим становищем завідуючим однією з сортодослідних станцій Волинської філії Державного підприємства «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу».

Посадовець вказав працівникам сільськогосподарського товариства, яке надавало державному підприємству послуги, більшу на 38 га площу земельних ділянок для обробітку, ніж та, що була передбачена договором. 

Слідство вважає, що навесні 2018 року посадовець вказав працівникам сільськогосподарського товариства, яке надавало державному підприємству послуги, більшу на 38 га площу земельних ділянок для обробітку, ніж та, що була передбачена договором.

 

Надлишкові площі були засіяні соняшником, а восени підприємство-підрядник зібрало урожай поза обліком, що дало можливість завідуючому сортодослідною станцією розтратити державне майно на суму понад 560 тис. грн.

Невдовзі посадовець постане перед судом, який і обере йому міру покарання.

Джерело: Пресслужба прокуратури Волинської області