У Сошичненську школу благодійники привезли ноутбуки та сучасний телевізор - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
У Сошичненську школу благодійники привезли ноутбуки та сучасний телевізор

Ноутбуки полегшать вчителям організацію освітнього процесу.

Фото з фейсбук-сторінки Ірини КОНСТАНКЕВИЧ.

У Сошичненську школу благодійники привезли ноутбуки та сучасний телевізор

Для 327 учнів забезпечені якісні умови для навчання

«Відвідали школу в Сошичне. Для 327 учнів забезпечені якісні умови для навчання: зокрема, класи для організації уроків за програмою НУШ, укомлектовані хім- та фізкабінети. Готовність до нового навчального року - максимальна, – написала у фейсбуці Ірина Констанкевич

– Виконуючи свої зобов’язання та за підтримки Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» передала Сошичненській школі ноутбуки та сучасний телевізор», - йдеться у дописі.

І неважливо - це школа в маленькому селі чи великому місті - освіта має бути сучасною, якісною та результативною

за словами парламентаря, в умовах карантину і ймовірної другої хвилі пандемії коронавірусу ноутбуки полегшать вчителям організацію освітнього процесу в новому навчальному році. Особливо, якщо доведеться продовжувати навчання дистанційно.

 

 «Я за якісну та доступну освіту для дітей! І неважливо - це школа в маленькому селі чи великому місті - освіта має бути сучасною, якісною та результативною, бо це є запорукою для розбудови в майбутньому розумної нації!», - написала Ірина Констанкевич.