У МОН назвали прохідний бал для зарахування на бюджет - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
У МОН назвали прохідний бал для зарахування на бюджет

Якщо вступник має менше 125 балів, він може розраховувати тільки на навчання за контраком на всіх спеціальностях.

Фото УНІАН.

У МОН назвали прохідний бал для зарахування на бюджет

Конкурсний бал при подачі заяви на бюджетне місце має становити не менше 125 балів

Мінімальний бал для вступників до університетів становить 125 балів, а для окремих спеціальностей встановлені інші мінімальні конкурсні бали. Про це сьогодні повідомив голова директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Олег Шаров, повідомляє Дзеркало тижня

«Конкурсний бал при подачі заяви на бюджетне місце має становити не менше 125 балів», - сказав Шаров.

«Конкурсний бал при подачі заяви на бюджетне місце має становити не менше 125 балів. Якщо вступник має менше 125 балів, він може розраховувати тільки на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб на всіх спеціальностях за рівнем бакалавра», - сказав Шаров. Також, за його словами, для вступників на спеціальності фармація, промислова фармація мінімальний бал, за ініціативою Міністерства охорони здоров'я, повинен становити не менше 130 балів.

На спеціальності галузі знань право, публічне управління, міжнародні відносини мінімальний конкурсний бал повинен становити не менше 140.

На медичні спеціальності мінімальний конкурсний бал сертифікатів з другого і третього предметів ЗНО повинен становити не менше 150 балів. Ця вимога висувається і для сертифікатів ЗНО абітурієнтів на контрактну форму навчання.