Волинянці, яка двічі пирнула співмешканця в живіт, присудили умовне покарання - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Волинянці, яка двічі пирнула співмешканця в живіт, присудили умовне покарання

До чого горілка призводить!

Фото pexels.

Волинянці, яка двічі пирнула співмешканця в живіт, присудили умовне покарання

Жінка просила не садити її в тюрму, бо разом з чоловіком виховує двох дітей

Ковельський міськрайонний суд виніс вирок 36-річній жінці, яка під час п’янки двічі вдарила співмешканця в живіт кухонним ножем. Про це інформує «Ковель media».

Вдома у 36-річної ковельчанки після вживання спиртного виник словесний конфлікт. П’яна жінка раптово схопила кухонного ножа і двічі вдарила ним свого співмешканця у живіт. Таке поранення належить до тяжких тілесних ушкоджень. Чоловік, на щастя, залишився живий.

Обвинувачена визнала власну провину і попросила суворо не карати. Вона аргументувала своє прохання тим, що разом із потерпілим виховує двох малолітніх дітей.

На засіданні Ковельського міськрайонного суду обвинувачена визнала власну провину і попросила суворо не карати. Вона аргументувала своє прохання тим, що разом із потерпілим виховує двох малолітніх дітей.

Суд призначив ковельчанці покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі, однак обмежився випробувальним терміном строком на два роки.