Правоохоронці Рівненщини розгледіли коноплю на 400 тисяч гривень навіть у кукурудзі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.12
Правоохоронці Рівненщини розгледіли коноплю на 400 тисяч гривень навіть у кукурудзі

Ділянка з коноплею в качанах належить мешканці Рівного.

Фото pro.gov.ua.

Правоохоронці Рівненщини розгледіли коноплю на 400 тисяч гривень навіть у кукурудзі

Оглянули ділянку площею 3 гектари

29 липня за процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури, на підставі ухвали слідчого судді в ході досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 310 КК України (Посів або вирощування конопель) проведено огляд земельної ділянки площею 3,36 га на території Великоомелянської сільської ради Рівненського району, яка перебуває у власності жительки м.Рівне та орендується приватним сільськосподарським підприємством. Про це інформує сайт прокуратури Рівненської області.

В ході огляду серед посівів кукурудзи виявлено 4743 незаконно посіяні рослини коноплі (орієнтовна вартість в перерахунку на висушену речовину - близько 400 тис. грн.).

В ході огляду серед посівів кукурудзи виявлено 4743 незаконно посіяні рослини коноплі (орієнтовна вартість в перерахунку на висушену речовину - близько 400 тис. грн.).За результатами проведення огляду рослини, що містять наркотичний засіб вилучено, підготовлено клопотання слідчому судді про накладення арешту на них.

На даний час тривають першочергові слідчі (розшукові) дії щодо встановлення обставин вчинення кримінального правопорушення та осіб, що його вчинили.

 

 Слідчі та процесуальні дії проведені спільно з слідчими Рівненського РВП ГУНП в Рівненській області та працівниками Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Рівненській області.