Скільки волинські власники дорогих авто заплатили за них податку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Скільки волинські власники дорогих авто заплатили за них податку

Ставка транспортного податку становить 25 тисяч гривень на рік за кожний легковий автомобіль.

Фото Дебет-кредет.

Скільки волинські власники дорогих авто заплатили за них податку

На Волині власники вартісних автомобілів протягом першого півріччя 2020 року сплатили до місцевих бюджетів 1 мільйон 444 тисячі гривень транспортного податку

Як свідчить аналітика, найбільші суми надходжень транспортного податку сплачено до міського бюджету Луцька та Луцького району – 600 тисяч гривень та 427 тисяч гривень відповідно.

Однак, наразі не всі фізичні особи виконали податкові зобов’язання перед місцевими бюджетами. Тож, у Головному управлінні  ДПС у Волинській області звертаються до громадян-власників елітних машин з проханням не ігнорувати свого конституційного обов’язку.

Об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (в 2020 році –  1,77 млн гривень).

Нагадаємо, що  транспортний податок входить до складу податку на майно. Об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (в 2020 році –  1,77 млн гривень).

Ставка транспортного податку становить 25 тисяч гривень на рік за кожний легковий автомобіль.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.