Штурмові гвинтівки UAR-15 вже на озброєнні спецпризначенців Держприкордонслужби (Фото, відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Штурмові гвинтівки UAR-15 вже на озброєнні спецпризначенців Держприкордонслужби (Фото, відео)

UAR-15 виготовляють в Україні.

Фото ДПСУ.

Штурмові гвинтівки UAR-15 вже на озброєнні спецпризначенців Держприкордонслужби (Фото, відео)

Державна прикордонна служба України реформується та переозброюється за стандартами ЄС та НАТО

10 окремий загін оперативного реагування ДОЗОР отримав нові штурмові гвинтівки UAR-15 під патрон 5,56×45 мм. Це найбільш поширений калібр зброї в країнах Північно-Атлантичного Альянсу.

UAR-15 повністю замінить автомат Калашникова. 

Планується, що UAR-15 повністю замінить автомат Калашникова. Гвинтівка має модульне компонування, верхня частина ствольної коробки та цівка мають напрямні типу Пікатіні для установки прицільних пристосувань та інших тактичних аксесуарів.

 

У цій моделі застосована газова система «CARBINE» з регульованим газовим блоком, що забезпечує плавну роботу автоматики. Модульна конструкція дозволяє легко робити заміну різних компонентів: прикладу, цівки, пістолетної рукоятки та іншого навісного приладдя, тим самим налаштовуючи гвинтівку для зручності в експлуатації.

 Гвинтівку виготовляють в Україні з вітчизняних і американських комплектуючих. Зокрема, ствол та ударно-спусковий механізм, від яких безпосередньо залежить кучність стрільби, виготовлені в США компанією «Daniel Defense».

 
 
Джерело: Державна прикордонна служба України.