У мами з Ківерцівщини відібрали одномісячне немовля - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.19 € 34.02
У мами з Ківерцівщини відібрали одномісячне немовля

Жінку позбавили батьківських прав.

Фото – ілюстративне

deymos

У мами з Ківерцівщини відібрали одномісячне немовля

Учора під керівництвом голови районної державної адміністрації Алли Гонтар, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

У ході засідання розглянуто сім питань. Чи не найважливішим з них було питання щодо доцільності позбавлення батьківських прав матері  п’яти дітей. Четверо дітей були відібрані від неї ще у 2019 році, а найменшу дитину, якій виповнився лише один місяць, було негайно відібрано від горе-матері нещодавно, оскільки існувала загроза життю та здоров’ю дитини в зв’язку з не забезпеченням основних її потреб, в тому числі і  медичною допомогою. На сьогоднішній день дитина знаходиться в безпеці та під наглядом медичних працівників.

Матір своєю поведінкою неодноразово наражала уже новонароджену дитину на небезпеку, що є неприпустимо та не може бути виправдано.

Голова комісії Алла Гонтар зауважила, що матір дітей не лише не виконала попередньо наданих рекомендацій, а й своєю поведінкою неодноразово наражала уже новонароджену дитину на небезпеку, що є неприпустимо та не може бути виправдано.

Враховуючи обставини справи, подані матеріали та зауваження усіх суб’єктів взаємодії, було прийнято рішення, підтримане усіма членами комісії, про доцільність позбавлення громадянки батьківських прав.

Окрім того, в ході засіданні розглянуті й інші питання, а саме: про визначення місця проживання дитини з матір’ю та п’ять питань щодо надання дозволів на вчинення правочинів відносно житлових та майнових прав дітей.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів неповнолітніх. 

Джерело: Ківерцівська РДА.