На Волині суд призначив покарання сутенерці, яка влаштовувала зустрічі у банях - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.23
На Волині суд призначив покарання сутенерці, яка влаштовувала зустрічі у банях

Чоловіки платили проститутці за послуги тисячу гривень.

Фото pixabay.com.

На Волині суд призначив покарання сутенерці, яка влаштовувала зустрічі у банях

Сутенерка повністю визнала свою вину та просила суворо її не карати

Сутенерка, яка влаштовувала зустрічі клієнтів та проститутки для надання сексуальних послуг в готелях і банях, заплатить штраф 850 гривень. Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області, передають Волинські Новини.

Під час суду встановили, що з січня по 30 березня 2018 року жінка влаштувала п’ять зустрічей клієнтів та своєї знайомої, яка займалася проституцією, для надання сексуальних послуг. Чоловіки платили проститутці за послуги тисячу гривень. Зокрема, зустрічі відбувалися в готельному комплексі «Колобок», а також в банях «Володимирська» та «Озерецькі бані», що в селі Новий Мосор у Ковельському районі.

Зокрема, зустрічі клієнтів і жінки, яка займалася проституцією, відбувалися в готельному комплексі «Колобок», а також в банях «Володимирська» та «Озерецькі бані», що в селі Новий Мосор у Ковельському районі.

Сутенерка повністю визнала свою вину та просила суворо її не карати. Тож суд призначив їй покарання у виді штрафу в розмірі 850 гривень.