Чотирирічний хлопчисько втік від мами і заблукав у заростях очерету (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Чотирирічний хлопчисько втік від мами і заблукав у заростях очерету (Фото)

Отакої!

Фото news.pn

Чотирирічний хлопчисько втік від мами і заблукав у заростях очерету (Фото)

На щастя все закінчилося добре: поліція розшукала малого за понад півтора кілометра від дому

У Петриківському районі маленький Артем відійшов від дому на відстань понад півтора кілометра та заблукав у плавнях. На щастя, жертвою злочину чи нещасного випадку дитина не стала, повідомляє Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Петриківського відділення поліції Новомосковського ВП.

Повідомлення про зникнення дитини до поліції надійшло 31 липня близько 18-ї години. Мати хлопця повідомила, що син гуляв на подвір’ї, а потім раптом зник. Близько трьох годин  вона намагалася знайти його самотужки, після чого звернулася за допомогою  до поліції.

Мати хлопця повідомила, що син гуляв на подвір’ї, а потім раптом зник. Близько трьох годин  вона намагалася знайти його самотужки, після чого звернулася за допомогою  до поліції.

На пошуки дитини була направлена група реагування патрульної поліції Петриківського відділення поліції. Поліцейські обстежили місцевість поблизу будинку, територію навколо поля та лісосмугу. Невдовзі біля плавнів за селом побачили й самого мандрівника, який йшов дорогою. Неушкоджену дитину передали матері, відносно якої склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

Поліція звертає увагу батьків стежити за своїми  малолітніми дітьми та в жодному разі не залишати їх без нагляду.