На Волині судитимуть двох наркоконтрабандистів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 34.15
На Волині судитимуть двох наркоконтрабандистів

Крім наркотиків, в обох знайшли зброю.

Фото Debora Cartagena/PIXNIO.

На Волині судитимуть двох наркоконтрабандистів

Прокуратура Волинської області скерувала до суду обвинувальні акти у розслідуваних УСБУ в області кримінальних провадженнях про вчинення наркозлочинів 33-річним волинянином та 43-річним мешканцем Рівненщини

Чоловіків обвинувачують у придбанні, зберіганні, перевезенні з метою збуту, а також незаконному збуті прекурсорів  і незаконному поводженні зі зброєю (ст. 311, ст. 263 КК України), а молодшого з них – ще і у контрабанді прекурсорів в особливо великих розмірах та контрабанді зброї (ч.3 ст. 305, ч.1 ст. 201  ККУ).

Волинянина затримали у міжнародному пункті пропуску «Ягодин» Волинської митниці ДФС, коли він намагався ввезти в Україну майже пів тисячі таблеток із вмістом псевдоефедрину.

У грудні 2019 року волинянин, придбавши півтори тисячі таблеток із вмістом псевдоефедрину, перевіз їх на територію сусідньої області та залишив у таємному місці, передавши таким чином мешканцю Рівненщини, в оселі якого їх згодом і виявили правоохоронці.

У березні 2020 року волинянина затримали у міжнародному пункті пропуску «Ягодин» Волинської митниці ДФС, коли він намагався ввезти в Україну майже пів тисячі таблеток із вмістом псевдоефедрину.

Окрім того, у молодшого із обвинувачених вилучено незаконно ввезений з-за кордону кастет, а у старшого – пістолет «EKOL» із набоями.

Обох громадян очікує лава підсудних.

Джерело: Пресслужба прокуратури Волинської області.