Біля Рівного виявили маленький підпільний спиртзавод (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.41
Біля Рівного виявили маленький підпільний спиртзавод (Фото)

Оцей спирт міг потрапити в продаж як заводська горілка.

Фото пресслужби прокуратури Рівненщини.

Біля Рівного виявили маленький підпільний спиртзавод (Фото)

Правоохоронці провели санкціонований обшук

У понеділок, 3 серпня, правоохоронці провели обшук обійстя в селі Шпанів Рівненського району. Виявили близько 2 тонн незакооно виготовленого спирту і 500 пачок контрафактних тютюнових виробів. Орієнтовна загальна вартість виявленого – понад 200 тис. грн.

Про це повідомляє прокуратура Рівненщини.

«За процесуального керівництва прокуратури Рівненської області, на підставі ухвал слідчого судді, в рамках кримінального провадження за ч.1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) проведено 1 невідкладний обшук за адресою зберігання контрафактних підакцизних товарів, на території одного з домоволодінь в с. Шпанів Рівненського району», – йдеться в повідомленні прокуратури.

За результатами проведення обшуків підакцизні товари вилучені, вирішується питання щодо накладення на них арешту.

В ході слідчих дій виявлено незаконно виготовлений спирт об’ємом близько 2 тонн та 500 пачок тютюнових виробів. Орієнтовна загальна вартість виявленого – понад 200 тис. грн.

За результатами проведення обшуків підакцизні товари вилучені, вирішується питання щодо накладення на них арешту.

Наразі тривають першочергові слідчі (розшукові) дії щодо встановлення обставин вчинення кримінального правопорушення та осіб, що його вчинили, готуються відповідні клопотання до суду. Слідчі та процесуальні дії проведені спільно з слідчими СУ ФР ГУ ДФС у Рівненській області.