Злодієві з Волині вдалося уникнути тюрми, а через кілька днів він сів п'яним за кермо... - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.85 € 33.56
Злодієві з Волині вдалося уникнути тюрми, а через кілька днів він сів п'яним за кермо...

Тепер сидітиме.

Фото Pxhere.

Злодієві з Волині вдалося уникнути тюрми, а через кілька днів він сів п'яним за кермо...

Прокурори домоглися скасування випробувального терміну волинянину, який порушував умови звільнення від відбування покарання

За наполегливої позиції прокурорів галузевого відділу прокуратури Волинської області Волинський апеляційний суд скасував ухвалу Шацького районного суду, якою було відмовлено в задоволенні клопотання Шацького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в області про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням волинянину, засудженому за вчинення низки крадіжок.

У квітні 2018 року чоловіка засудили до 4 років позбавлення волі зі встановленням дворічного іспитового строку.

Суд апеляційної інстанції пристав на позицію прокуратури, відтак тепер волинянин чотири роки відбуватиме покарання за ґратами.

Уже за кілька днів після проголошення вироку він був притягнутий до адміністративної відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. До кінця 2018 року у його «послужному списку» було п’ять правопорушень, які потягнули за собою адміністративні стягнення.

У 2019 році, будучи письмово попередженим про можливість скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням і направлення у місця позбавлення волі, чоловік вчинив ще десять адміністративних правопорушень.

Він порушував Правила дорожнього руху, їздив п’яним і без документів на право керування авто, розпивав алкоголь у заборонених місцях. Одних лише несплачених штрафів за ним рахується на суму понад 100 тис. грн.

Проте Шацький районний суд не повважав за потрібне задоволити клопотання про скасування йому звільнення від відбування покарання з випробуванням, у зв’язку із чим прокуратура подала апеляційну скаргу.

Суд апеляційної інстанції пристав на позицію прокуратури, відтак тепер волинянин чотири роки відбуватиме покарання за ґратами.

Джерело: Пресслужба прокуратури Волинської області.