Слідчі Рівненщини знайшли в одній із сільських хат 2 тонни спирту й 500 пачок цигарок (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.85 € 33.56
Слідчі Рівненщини знайшли в одній із сільських хат 2 тонни спирту й 500 пачок цигарок (Фото)

Обставини незаконних дій власників знайденого встановлюють.

Фото pro.gov.ua.

Слідчі Рівненщини знайшли в одній із сільських хат 2 тонни спирту й 500 пачок цигарок (Фото)

Провели невідкладний обшук

За процесуального керівництва прокуратури Рівненської області, на підставі ухвал слідчого судді, в рамках кримінального провадження за ч.1 ст.204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут, або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) проведено 1 невідкладний обшук за адресою зберігання контрафактних підакцизних товарів, на території одного з домоволодінь в с. Шпанів Рівненського району. Про це інформує сайт прокуратури.

В ході слідчих дій виявлено незаконно виготовлений спирт, об’ємом близько 2 тонн, та 500 пачок тютюнових виробів. Орієнтовна загальна вартість виявленого – понад 200 тис. грн.

Орієнтовна загальна вартість виявленого – понад 200 тис. грн.

За результатами проведення обшуків підакцизні товари вилучені, вирішується питання щодо накладення на них арешту.

На даний час тривають першочергові слідчі (розшукові) дії щодо встановлення обставин вчинення кримінального правопорушення та осіб, що його вчинили, готуються відповідні клопотання до суду. Слідчі та процесуальні дії проведені спільно з слідчими СУ ФР ГУ ДФС у Рівненській області.