4 тисячі поранених: після вибуху у місті вибило усі вікна у радіусі 10 кілометрів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
4 тисячі поранених: після вибуху у місті вибило усі вікна у радіусі 10 кілометрів

Вибух у порту Бейрута зруйнував усі будівлі у радіусі чотирьох кілометрів від місця вибуху. Шибки винесло по всьому місту

Фото Muhammad Smiry, CNN.

4 тисячі поранених: після вибуху у місті вибило усі вікна у радіусі 10 кілометрів

4 серпня у порту міста Бейрут пролунав вибух, який сколихнув все місто. Вибухова хвиля знищила припортовий район

У місті вибило усі вікна у радіусі 10 кілометрів від епіцентру вибуху, інформують Факти.

Місцеві мешканці у соцмережі викладають наслідки руйнувань у Бейруті. Вибух було видно з будь-якої точки міста.

Версії вибуху у Бейруті

Спершу з’явилась інформація про вибух у порту корабля, який віз піротехніку або військову вибухівку. Але влада Лівану спростувала цю заяву та заявила, що вибухнув склад хімікатів.

Вибух у порту Бейрута зруйнував усі будівлі у радіусі чотирьох кілометрів від місця вибуху. Шибки винесло по всьому місту.

«Там не було феєрверків, це все небезпечні вибухові речовини, які конфіскували та зберігали тут багато років», – заявив глава Генеральної безпеки генерал Абас Ібрагім.

Водночас місцеві ЗМІ заявили, що спалахнув спершу склад піротехніки та феєрверків. Після першого вибуху пройшло п’ять хвилин і вогонь перекинувся на склад з нітратами, які були конфісковані кілька місяців тому.

Постраждалі від вибуху у Бейруті

Від вибуху у порту Бейрута загинуло щонайменше 78 людей, заявив глава Генеральної безпеки генерал Абас Ібрагім. За даними Червоного Хреста, поранених понад 4 тисячі.

У лікарні помер травмований вибухом Самі Жмайель – генеральний секретар ліванської партії Аль-Катаїб.

Наслідки вибуху у Бейруті

Вибух у порту Бейрута зруйнував усі будівлі у радіусі чотирьох кілометрів від місця вибуху. Шибки винесло по всьому місту. Також вибухова хвиля пошкодила вуличні накриття у кафе та навіть поперекидала автомобілі.