Дівчина вирішила спуститися із шостого поверху на простирадлах і ледь не розбилася - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.85 € 33.56
Дівчина вирішила спуститися із шостого поверху на простирадлах і ледь не розбилася

Жінку перехопили і затягли на балкон.

Фото Pixabay.

Дівчина вирішила спуститися із шостого поверху на простирадлах і ледь не розбилася

Вона застрягла на рівні п'ятого поверху, тому що не розрахувала свої сили

У Києві патрульні врятували місцеву жительку, яка вирішила спуститися з балкона шостого поверху на імпровізованій мотузці з простирадла і ледь не зірвалася, інформує segodnya.ua.

Поліцейським жінка повідомила, що ледве тримається й ось-ось впаде, бо вже не відчуває ані рук, ані ніг. Поліцейські одразу ж піднялися на вказаний поверх і розповіли про ситуацію власникам квартири, щоб ті надали доступ до балкона.

Про це повідомляє пресслужба столичної патрульної поліції.

«За лічені миті патрульні Ілля Коробка та Денис Діхтяр прибули за вказаною адресою, де виявили жінку вже на рівні балкона п'ятого поверху. Поліцейським жінка повідомила, що ледве тримається й ось-ось впаде, бо вже не відчуває ані рук, ані ніг. Поліцейські одразу ж піднялися на вказаний поверх і розповіли про ситуацію власникам квартири, щоб ті надали доступ до балкона», – йдеться у повідомленні.

Вона не змогла пояснити свій вчинок, розповівши лише, що у такий спосіб збиралася вийти на зустріч зі знайомим, але не розрахувала свої сили.