Пітон Жорік з Луцького зоопарку отримав нову домівку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.71 € 33.08
Пітон Жорік з Луцького зоопарку отримав нову домівку

Маса плазуна 30-35 кг. Довжина - понад 3,5 м. Харчується пітон двічі на місяць.

Фото Суспільне.Волинь.

Пітон Жорік з Луцького зоопарку отримав нову домівку

У Луцькому зоопарку пітону побудували засклений вольєр. Циркові артисти подарували його звіринцю в жовтні минулого року. Увесь цей час він був у тераріумі в адмінбудівлі звіринця під наглядом ветеринара

Жоріку ідеально тут, пише Суспільне.Волинь.

- Простір і сонячні ванни, може прийняти і водяні ванни. На експозиції Жорік буде максимум до жовтня місяця, будемо дивитися, яка буде осінь. Потім знову переїде у свій тераріум, - каже директорка Людмила Денисенко.

Ветеринар зоопарку Володимир Когут розповів, що маса плазуна 30-35 кг. Довжина - понад 3,5 м. Харчується пітон двічі на місяць.

«Одній людині його дуже важко закинути на плече, треба, щоб була стороння допомога, щоб його підняти. Він осторонь мене тримається, але знає, що то та людина, яка кидає йому харч, яка допомагає йому жити, яка прибирає за ним», - говорить ветеринар.

Маса плазуна 30-35 кг. Довжина - понад 3,5 м. Харчується пітон двічі на місяць.

Людмила Денисенко розповіла, що в зоопарку є анаконда. Побачити її відвідувачі не можуть. Цей плазун наразі мешкає у акваріумі в одному з кабінетів адміністрації.

«Анакондочку нам подарували колеги з одеського зоопарку. Вона приїхала до нас, то довжина була 40 см, наразі вона вже 80 см», - каже Людмила Денисенко.

Директорка зоопарку говорить: ще півтора року анаконда буде рости. Нині у планах - побудувати нові тераріуми, аби відвідувачі могли бачити плазунів.