Оштрафують студентку в Польщі, яка обізвала українку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.60
Оштрафують студентку в Польщі, яка обізвала українку

Дівчина використовувала образливу лексику.

Фото Yavp.pl.

Оштрафують студентку в Польщі, яка обізвала українку

Прокуратура в Польщі вирішила закрити справу проти дівчини, яку підозрювали в публічному приниженні громадянки України через її національність

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт відомства, документи про умовне припинення провадження проти дівчини вже направили до суду.

Йдеться про історію, яка трапилася в листопаді 2019 року. Тоді студентка Вармінсько-Мазурського університету розмістила в інтернеті відео, де скаржилась на українку, яка нібито зіпсувала їй поїздку, бо зайняла місце в потязі. При цьому дівчина використовувала образливу лексику на кшталт «українська кур*а», «є**на прибиральниця», «є**ь тих українських сте*в».

Припинити провадження збираються умовно з випробувальним періодом 2 роки.

Після цього університет відсторонив студентку від навчання й повідомив про інцидент в прокуратуру. Там вивчали справу майже 9 місяців, після чого вирішили не притягувати винуватицю до кримінальної відповідальності.

У прокуратурі зазначили, що дівчина раніше не мала проблем з законом, крім того, дотримувалася умов, які вказують на те, що надалі вона буде законослухняною.

Припинити провадження збираються умовно з випробувальним періодом 2 роки. Також дівчину оштрафують на 2 тис. злотих, які вона повинна сплатити до Фонду допомоги скривдженим та постпенітенціарної допомоги.