Мурал вуличного художника прикрасить корпус Східноєвропейського національного університету - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.41
Мурал вуличного художника прикрасить корпус Східноєвропейського національного університету

Тарас Довгалюк виконує підготовчі роботи.

Фото Суспільне.Волинь.

Мурал вуличного художника прикрасить корпус Східноєвропейського національного університету

4 стіни у Луцьку розмальовують художники у рамках Стріт-арт фестивалю «Lutsk WallKing». Назва проекту означає «король стіни»

Мурал під назвою «Рівновага» художники завершили, пише Суспільне.Волинь. Він – на одній з будівель на вулиці Шопена. Там зашифрували символи, які нагадують про будівлі, що розташовані поруч, розповіла Катерина Шкльода. Зрозуміти символізм малюнку можна не одразу, для цього треба розшифрувати «доповнену реальність».

Протягом двох тижнів усі об’єкти планують завершити.

«Це означає через мобільний додаток AR Murals, який допомагає оживити ці мурали. Тобто для цих муралів буде створена певна анімація», - розповіла координаторка проекту.

Усі мурали малюють по черзі. Зараз над картиною «Споглядання» працює вуличний художник зі Львова Тарас Довгалюк. Його малюнок прикрасить корпус Східноєвропейського національного університету. Нині, каже, виконує підготовчі роботи.

«З цією стіною я працюю сам, від самого ранку, 9-10 година і до самого вечора. Скільки хватає сили і натхнення», - говорить Тарас Довгалюк.

Ще один мурал створять на стіні будинку на проспекті Волі. Що буде там – художники тримають у таємниці. Катерина Шкльода каже, що картина називатиметься «Квантовий стрибок» і її малюватимуть троє митців з Івано-Франківська.

Луцький стрітартер Андрій Присяжнюк створюватиме мурал на стіні колишнього кінотеатру «Зміна», що на вулиці Богдана Хмельницького. Зараз на цій стіні залишки старої фарби, написи, пошкоджена штукатурка.

Протягом двох тижнів усі об’єкти планують завершити. Підбиватимуть підсумки фестивалю 22-23 серпня.