Помер директор комунального підприємства у Володимирі-Волинському - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.15 € 34.19
Помер директор комунального підприємства у Володимирі-Волинському

Вічна пам’ять!

Фото pexels.

Помер директор комунального підприємства у Володимирі-Волинському

Олександр Козичко відійшов у вічність на 67-му році життя

У п'ятницю, 7 серпня, на 67-му році життя перестало битися серце директора КП «Полігон» Володимир-Волинської міської ради Олександра Козичка.

Про це повідомляє офіційний сайт міста.

«На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати, важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце, проте світлі спогади про цю людину, завжди будуть сильнішими за смерть, – йдеться у некролозі. –

Олександр Іванович народився 6 червня 1953 р. в м. Володимирі-Волинському. У 1970 році вступив на навчання у Вище командне загальновійськове училище м.Благовєщенск, захистив звання лейтенанта та звільнений в запас за станом здоров’я.

У 1985 році закінчив навчання у Володимир-Волинському сільськогосподарському технікумі за спеціальністю «технік-електромеханік».

«Завдяки людським якостям, професійному досвіду та знанням Олександр Козичко користувався великою повагою серед колег та працівників комунального підприємства».

Свій трудовий шлях розпочав у 1974 на суднах управління «Дальморепродукт». Потім працював інженером-механіком в колгоспі ім. Орджонікідзе Володимир-Волинського району, а з 1996 по 2004 рік – директором ПМП «Євро-В» ( м. Луцьк).

А у березні 2012  року призначений на посаду директора комунального підприємства «Полігон».

Завдяки людським якостям, професійному досвіду та знанням Олександр Козичко користувався великою повагою серед колег та працівників комунального підприємства. За  багаторічну  сумлінну  працю  та  вагомий  внесок  у  розвиток  житлово-комунального  господарства  нагороджений численними Подяками Верховної Ради України, Волинської обласної державної адміністрації та Волинської обласної ради.

Міський голова Петро Саганюк, депутатський корпус та виконавчий комітет Володимир-Волинської міської ради висловлюють щире співчуття рідним та близьким покійного.

Розділяємо важкий біль утрати з усіма, хто знав і шанував Олександра Івановича. Пам’ять про нього залишиться в наших серцях».

Редакція «Волині» щиро співчуває рідним і близьким покійного.