У п'ятницю зафіксовано 3 факти порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань РФ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.26 € 34.37
У п'ятницю зафіксовано 3 факти порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань РФ

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається повністю контрольованою.

Фото Операції об'єднаних сил.

У п'ятницю зафіксовано 3 факти порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань РФ

Зокрема, ворожі неприцільні постріли зі стрілецької зброї лунали біля Новолуганського

7 серпня на ділянках відповідальності наших підрозділів було зафіксовано 3 факти порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації. Про це інформує штаб операції об'єднаних сил.

Зокрема, ворожі неприцільні постріли зі стрілецької зброї лунали біля Новолуганського. Ще по одному разу противник вистрілив з підствольного гранатомету неподалік Шумів, а з автоматичного станкового гранатомету – поблизу Травневого. Оскільки постріли були провокативними, то наші військовослужбовці на них не реагували та вогонь у відповідь не відкривали.

Оскільки постріли були провокативними, то наші військовослужбовці на них не реагували та вогонь у відповідь не відкривали.

Крім того, ще два порушення з боку противника відмічено поблизу непідконтрольних українському Уряду населених пунктів Ужівка та Золоте-5. На цих ділянках фронту ворог проводив інженерні роботи всупереч домовленостей, які були досягнуті в рамках Тристоронньої контактної групи.

Від початку поточної доби, 8 серпня, на ділянках відповідальності наших підрозділів з боку збройних формувань РФ обстрілів не зафіксовано. Серед особового складу Об’єднаних сил бойових втрат та поранень немає.

Заходи повного та всеосяжного припинення вогню не позбавляють військовослужбовців, у разі порушення домовленостей противником, діяти відповідно до норм Міжнародного права та національного законодавства України.

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається повністю контрольованою. Українські воїни та представники інших складових сил оборони продовжують виконувати свої завдання за призначенням.

Слава Україні!