«Баварія» вдруге розтрощила «Челсі» й у чвертьфіналі ЛЧ зіграє з «Барселоною»

Отакої!

Фото REUTERS.

За сумою двох поєдинків німці обіграли англійців із рахунком 7:1

8 серпня відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів - «Баварія» при порожніх трибунах приймала «Челсі» і здобула перемогу з рахунком 4:1. Німецька команда отримала путівку до «Фіналу восьми».

Мюнхенці перемогли в першому поєдинку з рахунком 3:0 в Лондоні, а тепер підтвердили свій клас, інформує УНІАН.

На 9-й хвилині Левандовський вивів господарів вперед з пенальті, який сам і заробив. На 24-й перевагу «Баварії» подвоїв Перішич. Перед самою перервою Абрахам вдало зіграв на добиванні та скоротив відставання британців - 2:1.

У другому таймі «Баварія» продовжила домінувати та засмутила англійців ще двічі. На 76-й хвилині Толіссо замкнув подачу від Левандовський, а на 84-й сам поляк встановив остаточний рахунок, оформивши дубль ударом головою - 4:1.

У чвертьфіналі «Баварія» зіграє з «Барселоною».

«Баварія» - «Челсі» - 4:1 (перший матч - 3:0)

Голи: Левандовський, 9 (пенальті), 84, Перішич, 24, Толіссо, 76 - Абрахам, 44.

«Баварія»: Нойєр, Кімміх (Одріосола, 70), Боатенг (Зюле, 63), Алаба, Девіс, Горєцка, Тіаго (Толіссо, 71), Гнабрі, Мюллер, Перішич (Коутіньйо, 64), Левандовскі.

«Челсі»: Кабальєро, Джеймс, Крістенсен, Зума, Емерсон, Барклі, Канте, Ковачіч, Хадсон-Одоі, Абрахам (Жиру, 81), Маунт.

Попередження: Кабальєро.