На Волині засудили організатора підпільного виробництва підробленого антисептика - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
На Волині засудили організатора підпільного виробництва підробленого антисептика

Щодоби на складах у Прилуцькому виготовляли до 15 тонн цієї підробки.

Фото пресслужби СБУ.

На Волині засудили організатора підпільного виробництва підробленого антисептика

Обвинувачений уклав з прокурором угоду

Ще у березні на Волині викрили підпільний цех, в якому незаконно виготовляли фальсифікований антисептик та заробляли на цьому в умовах пандемії коронавірусу. Днями Луцький міськрайонний суд Волинської області виніс вирок винуватцю – два роки умовного покарання, повідомляє ІА «Волинські новини».

Під час суду встановили, що з січня по 20 березня обвинувачений, 37-річний житель одного із сіл Рожищенського району, без отримання відповідної ліцензії та проведення обов'язкової атестації виробництва виробляв фальсифіковані лікарські засоби.

Зокрема, будучи колишнім директором ТзВО «СМ-ХІМ», яке здійснює виробництво мила та мийних засобів, обвинувачений отримав доступ до обладнання, за допомогою якого можна виготовити завідомо фальсифікований лікарський засіб «АХД 2000». Тож він придбав необхідні компоненти та виготовляв вказаний препарат.

Будучи колишнім директором ТзВО «СМ-ХІМ», яке здійснює виробництво мила та мийних засобів, обвинувачений отримав доступ до обладнання, за допомогою якого можна виготовити завідомо фальсифікований лікарський засіб «АХД 2000».

20 березня був проведений обшук в складських приміщеннях в селі Прилуцьке на вулиці Г. Запольської, 3в. Під час проведення обшуку було виявлено і вилучено завідомо фальсифікований лікарський засіб «АХД 2000», блокноти з чорновими записами стосовно його незаконного виготовлення, комплектувальні та сировину для такого виготовлення.

Згідно із повідомленням ТОВ «Лізофарм Медікал», яке є офіційним виробником в Україні лікарського засобу «АХД 2000», зазначене підприємство не здійснює виробництво продукції за цією адресою.

Обвинувачений уклав з прокурором угоду про визнання винуватості. Тож суд призначив йому покарання у виді п’яти років позбавлення волі, змінивши його на умовне терміном на два роки.

Зазначають, що «АХД 2000» – це дезінфікувальний засіб для гігієнічної та хірургічної обробки рук і шкіри, а також для швидкої дезінфекції невеликих поверхонь, некритичних медичних виробів.

Про затримання організатора злочинного виробництва свого часу гучно звітувала СБУ.
Про затримання організатора злочинного виробництва свого часу гучно звітувала СБУ.