Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
Путін заявив, що зробив першу у світі вакцину від COVID-19 і випробував на доньці

Путін не побоявся випробувати вакцину на своїй доньці.

Фото Цензор.НЕТ

Путін заявив, що зробив першу у світі вакцину від COVID-19 і випробував на доньці

Він додав, що щеплення від COVID-19 зробила одна з його дочок, але не уточнив про яку саме з двох його доньок йдеться

За словами Путіна, після першого уколу у його дочки опустилася температура тіла з 38 до 37 з невеликим: «І все. Після другого уколу, другого щеплення теж температура трохи піднялася, але все потім зійшло нанівець, відчуває себе добре, і титри високі».

Після другого уколу, другого щеплення теж температура трохи піднялася, але все потім зійшло нанівець, відчуває себе добре, і титри високі.

Він також заявив, що вакцинація в Росії має бути добровільною. За його словами, вакцина «пройшла всі необхідні перевірки» і «працює досить ефективно, формує імунітет стійкий».

У МОЗ РФ відзначили, що російська вакцина від коронавірусу формує імунітет, який триватиме до двох років: «Дворазова схема введення вакцини дозволяє сформувати тривалий імунітет. Досвід застосування векторних вакцин (при дворазовій схемі введення) показує, що імунітет зберігається до двох років».

Йдеться про препарат Гам-КОВІД-Вак (векторна двокомпонентна вакцина на основі аденовірусу людини), який зареєстрували в РФ 11 серпня.

Російський МОЗ повідомляє, що вакцину випробували на декількох видах тварин (гризуни і примати) і двох групах добровольців (по 38 осіб у кожній).

Також вказується, що вакцина не містить компонентів вірусу COVID-19.

Тим часом Головний національний експерт США з інфекційних захворювань Ентоні Фаучі заявив, що «мати вакцину і довести, що вакцина безпечна і ефективна - це дві різні речі». «Я сподіваюся, що росіяни дійсно остаточно довели, що вакцина безпечна і ефективна. Я серйозно сумніваюся, що вони це зробили... Ми працюємо над шістьма або більше вакцинами. Якби ми хотіли ризикнути і нашкодити багатьом людям, давши їм те, що не працює, то могли б при бажанні почати хоч наступного тижня. Однак це працює не так», - зазначив Фаучи.

Джерело: УП.
Telegram Channel