Луцькі муніципали застукали на гарячому чоловіка, який викидав будівельне сміття у не той смітник (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.23
Луцькі муніципали застукали на гарячому чоловіка, який викидав будівельне сміття у не той смітник (Фото)

Суворо заборонено використовувати не за призначенням контейнери для збору твердих побутових відходів.

Фото Департаменту муніципальної варти Луцької міської ради.

Луцькі муніципали застукали на гарячому чоловіка, який викидав будівельне сміття у не той смітник (Фото)

Порушнику загрожує штраф від 340 до 1360 гривень

По вулиці Львівській продовжують підкидати з автомобілів будівельне сміття в контейнери для побутових відходів. Про це інформує Департамент муніципальної варти Луцької міськради на фейсбук-сторінці.

Чоловіка, який привіз та підкидав з друзями будівельне та ремонтне сміття зі свого авто у контейнери для збору твердих побутових відходів по вул. Львівська,61А, виявив інспектор відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти Луцької міської ради.

 

 На жителя буд. № 71 по вул. Лисенка, що у с. Великий Омеляник, було складено протокол про адміністративне правопорушення.

На жителя буд. № 71 по вул. Лисенка, що у с. Великий Омеляник, було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.152 КУпАП, п.п. 2.5.5.1.4. Правил благоустрою міста Луцька та направлено на розгляд адміністративної комісії за місцем проживання. Порушнику загрожує штраф від 340 до 1360 грн.

Нагадуємо, суворо заборонено використовувати не за призначенням контейнери для збору твердих побутових відходів (викидання промислових, ремонтних відходів).