Курси НБУ $ 36.57 € 37.17
Взялися за ремонт дороги в облюбованих туристами Хрінниках

Саме цією дорогою їде шкільний автобус до опорного навчального закладу.

Фото Рівненської ОДА.

Взялися за ремонт дороги в облюбованих туристами Хрінниках

Будівельна техніка запрацювала у селі Хрінники, що на Демидівщині. Там ремонтують частину розбитої дороги «Лисин-Товпижин» – 3 кілометри

Ділянка включена до національної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», і вже за декілька тижнів її планують відремонтувати. Про це інформує пресслужба Рівненської облдержадміністрації.

Варто зазначити, що цьогоріч ремонт доріг триває за принципом маршрутизації. У пріоритеті – дороги, які пролягають до важливих соціальних об’єктів. Як розповіли в Демидівській РДА, саме цією дорогою їде шкільний автобус до опорного навчального закладу в Хрінниках. На відремонтований автомобільний шлях з нетерпінням чекають жителі трьох сіл – Хрінники, Товпижин та Вербель.

На відремонтований автомобільний шлях з нетерпінням чекають жителі трьох сіл – Хрінники, Товпижин та Вербель.

«Це вже другий об’єкт, який реалізовується в рамках президентської програми «Велике будівництво». Також в районі реконструюють двоповерхову опорну школу у селі Малеве, там будівельники виконали вже більшу частину робіт», - розповідає в.о.голови Демидівської РДА Петро Шелест, який відвідав об'єкт та поспілкувався із будівельниками.

Загалом, нагадаємо, в рамках президентського проєкту «Велике будівництво» на Рівненщині заплановано спорудження або реконструкція 5 шкіл, 5 садочків і 5 спортивних об’єктів, 7 приймальних відділень, а також 73 км доріг.

Telegram Channel