Куди в Луцьку витратять понад 11 мільйонів гривень від ЄС - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.71 € 33.08
Куди в Луцьку витратять понад 11 мільйонів гривень від ЄС

Проєкт розпочався 1 червня 2019 року.

Фото lutskrada.gov.ua.

Куди в Луцьку витратять понад 11 мільйонів гривень від ЄС

Луцьк отримав черговий транш гранту від ЄС на впровадження транскордонного проєкту

На банківський рахунок виконавчого комітету Луцької міської ради надійшов черговий транш грантових коштів ЄС у розмірі 347 600,49 євро. Ці кошти будуть спрямовані на реалізацію транскордонного проєкту «Покращення безпеки транскордонної дорожньої інфраструктури Холма і Луцька», який впроваджується спільно з муніципалітетом міста Холм Республіки Польща в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства. Про це інформує сайт Луцької міськради.

Отже, понад 11 мільйонів гривень гранту будуть спрямовані головним чином на оплату робіт із завершення капітального ремонту 40 світлофорних об’єктів у Луцьку, частини вулиці Рівненської (від вулиці Задворецької до вулиці Купріна), проведення реконструкції мереж зовнішнього освітлення на вулиці Конякіна. Планується, що усі роботи будуть завершені до кінця 2020 року.

Отже, понад 11 мільйонів гривень гранту будуть спрямовані головним чином на оплату робіт із завершення капітального ремонту 40 світлофорних об’єктів у Луцьку, частини вулиці Рівненської (від вулиці Задворецької до вулиці Купріна), проведення реконструкції мереж зовнішнього освітлення на вулиці Конякіна. 

Рішення про виділення чергового траншу було ухвалене грантодавцем після здійснення ретельної перевірки незалежними аудиторськими установами правильності використання коштів першого платежу, який виконком Луцької міської ради отримав на початку впровадження проєкту.

 

 Проєкт розпочався 1 червня 2019 року. Бюджет проєкту для Луцька – 772 445,53 євро, в т.ч. грантові кошти – 695 200,98 євро, або 90%).