У Ковелі ледь не переплатили за тепломодернізацію школи 300 тисяч гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.71 € 33.08
У Ковелі ледь не переплатили за тепломодернізацію школи 300 тисяч гривень

Ковельчани могли заплатити зайве.

Фото minfin.com.ua.

У Ковелі ледь не переплатили за тепломодернізацію школи 300 тисяч гривень

Прокурори попередили нераціональне використання 1,7 млн грн державних коштів в освітній сфері

Після звернення Ковельської місцевої прокуратури Волинської області до суду із позовом в інтересах держави в особі Західного офісу Держаудитслужби до Управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради та місцевого підприємства із вимогою визнати недійсними результати торгів та договір про закупівлю робіт на загальну суму 1, 7 млн грн. Відповідачі добровільно розірвали оспорюваний договір.

Управління освіти оголосило переможцем процедури відкритих торгів підприємство, пропозиція якого на 300 тис грн перевищувала найбільш економічно вигідну.

Прокурори звернулися до суду, бо з'ясували, що Управління освіти виконавчого комітету міськради у порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі» оголосило переможцем процедури відкритих торгів на здійснення закупівлі послуг із тепломодернізації однієї загальноосвітніх шкіл у Ковелі підприємство, пропозиція якого на 300 тис грн перевищувала найбільш економічно вигідну, що могло призвести до нераціонального та неефективного використання державних коштів.

 

Втрутившись у ситуацію, прокурори домоглися розірвання договору, попередивши нераціональне використання 1,7 млн коштів із бюджету.

Джерело: Пресслужба прокуратури Волинської області