Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
Влада хоче відновити Луцький КХП-2

Свого часу КХП №2 було потужним підприємством.

Фото Сергія Наумука.

Влада хоче відновити Луцький КХП-2

Перш за все на комбінат хочуть повернути клієнтів-зернотрейдерів

Луцький комбінат хлібопродуктів № 2 отримає шанс відновити роботу виробничих потужностей, розрахуватися з боргами та відновити свої позиції на промисловому ринку країни. Про це стало відомо під час зустрічі трудового колективу підприємства із представниками Громадської ради при Державному агентстві резерву України, інформує Головне управління агропромислового розвитку Волинської ОДА.

Це перше засідання Громадської ради при Державному агентстві резерву України у новому складі, який затверджений 23 липня цього року. Новообраний голова Громадської ради Держрезерву Сергій Бизов наразі працює помічником голови ОДА. Відтак, дізнавшись про проблеми Луцького хлібокомбінату № 2 виступив з ініціативою провести засідання та спробувати допомогти підприємству КХП № 2 розібратися із проблемами.

За період простою на промисловому підприємстві КХП № 2 назбиралося чимало проблем. Це і невиплачена заробітна плата, борги за комунальні платежі, відсутність договору з Укрзалізницею на перевезення зерна тощо.

За період простою на промисловому підприємстві КХП № 2 назбиралося чимало проблем. Це і невиплачена заробітна плата, борги за комунальні платежі, відсутність договору з Укрзалізницею на перевезення зерна тощо.

Учасників засідання привітав голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, який наголосив, що Державне підприємство «Луцький КХП № 2» одне із стратегічних промислових об’єктів області. Представники Громадської ради Держрезерву обговорювали шляхи виведення підприємства із кризи. На зустріч були запрошені перший заступник директора ДП «Луцьке КХП № 2» Микола Крутій, новопризначений керівник ДП «Чортківський комбінат хлібопродуктів» Яніна Божко та начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко.

 

За словами Сергія Бизова, найперше, що потрібно зробити аби дати підприємству «нове дихання» це – повернути клієнтів-зернотрейдерів, які захочуть зберігати, або переробляти свою сировину на КХП № 2. Працівники підприємства розповіли, що уже близько 10 місяців не отримують заробітну плату, через що частина із них звільнилася.

Відтак, члени громадської ради представили колективу попередньо напрацьований алгоритм виходу із кризи та домовилися щотижня звітувати людям про результати роботи.

Telegram Channel