У Ковелі закривають виправну колонію для неповнолітніх (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.12
У Ковелі закривають виправну колонію для неповнолітніх (Відео)

3 вересня – останній термін, коли звідси мають вивезти засуджених.

Фото Суспільне.Волинь

У Ковелі закривають виправну колонію для неповнолітніх (Відео)

Із Ковельської виховної колонії вивезли 23 засуджених – триває процес закриття закладу, який хочуть продати

 Таке рішення ухвалили в Мінюсті, - розповів Суспільному директор колонії Іван Абрамчук.

Ковельська колонія працює з 1966 року цілодобово, тут є 124 працівники, вихованцям дають середню освіту та технічну за вісьмома спеціальностями. Нині тут 12 вихованців, на початку карантину було 35, розповів директор виправного закладу Іван Абрамчук.

 

 - Згідно з наказом Мінюсту, 13 вересня – останній термін коли маємо вивезти засуджених, - каже директор колонії. - Вихованців Ковельської колонії до того часу мають перевести у Кременчуцьку. А це втрата соціальних зв'язків, бо переважна більшість із західних регіонів. А в час економічної кризи батьки не завжди можуть за 200 км приїжджати, то що можна говорити про відстань 600-800 км, - додає він.

- Не закривати Ковельську колонію – таке звернення надсилали в Кабмін і Мінюст депутати міськради, - розповіла економістка міськради Лідія Ляшук.

- Не закривати Ковельську колонію – таке звернення надсилали в Кабмін і Мінюст депутати міськради, - розповіла економістка міськради Лідія Ляшук. Бо це, каже, збитки для казни. Загалом втрати до бюджету через закриття колонії у рік сягнуть понад 800 тисяч гривень.

 

 Нині в області на обліку в поліції перебуває 111 неповнолітніх, злочинність у порівнянні з минулим роком зросла, - розповіла начальниця сектору ювенальної превенції Нацполіції області Інна Остапович. «За 7 місяців цього року злочинність збільшилася на 15%, цього року скоїли 108 злочинів, того 98, 94 – позаминулого», - наводить статистику Інна Остапович.

- Консервація самого приміщення колонії може тривати до року, бо це майновий комплекс. Багато часу забере звільнення людей, приведення штату до нового для охорони й обслуговування будівель, які лишаються, - каже директор Ковельської виправної колонії Іван Абрамчук.

Зазначимо, що Мін’юст вирішив закрити вісім колоній.

 

Джерело: Суспільне.Волинь.